Ми активно співпрацюємо з українськими органами влади центрального, регіонального та місцевого рівня. Зважаючи на зростаючу кількість та потужність кібератак, ми прагнемо допомогти державі убезпечити об’єкти критичної інфраструктури і чутливі дані за допомогою сучасних засобів і технологій криптографічного захисту інформації.

Кінцева мета такого партнерства – швидке просування у напрямі інформатизації та інформаційної безпеки суспільства, розвитку електронних комунікацій та елементів електронного врядування.

e-Government
e-Government

Рішення для організації електронного дистанційного голосування. Призначене для застосування у роботі колегіальних органів комерційних структур, органів місцевого самоврядування, комітетів Верховної Ради України, дистанційного збору підписів тощо. Система забезпечує юридично значимі персоналізовані результати голосування завдяки використанню криптографічної бібліотеки власної розробки та електронного цифрового підпису, що унеможливлює спотворення даних та будь-яке втручання у процес їх передачі.